theme wordpress

جلسه ناظرین دوره کمک پرستاری یکساله با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

ناظرین دوره کمک پرستاری یکساله از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بازدید کرده و مسائل و موضوعات پیرامون پرستاری را مورد بررسی قرار دادند.
به گزارش روابط عمومی معاونت پرستاری، در این بازید سرکارخانم دکترمداح، مادر پرستاری نوین ایران و مشاورمعاون پرستاری وزیر بهداشت و دکتر سعید لک نماینده معاونت پرستاری در جلسه شورای هماهنگی استان با حضور مدیر پرستاری ارومیه، رییس دانشکده پرستاری و رییس نظام پرستاری شرکت کرده و مسائل و مشکلات پیرامون پرستاری در این استان را مورد بحث و برسی قرار دادند.
در ادامه سفر نمایندگان معاونت پرستاری به ارومیه از نحوه مراقبت های اولیه، عمومی و تخصصی پرستاری بیمارستان های مطهری و طالقانی بازدید کردند. براین اساس میزان پرستار به تخت در این دو بیمارستان نزدیک به استاندارد ارزیابی شد و همچنین در راستای رضایت بیماران و مردم اقدامات شایسته ای صورت پذیرفته است.
در ادامه نمایندگان معاونت پرستاری به همراه اعضای شورای هماهنگی استان ضمن دیدار با رییس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از زحمات ایشان و همکاری صمیمانه شان با پرستاران تقدیر نموده و بر لزوم جذب نیروهای حرفه ای و غیر حرفه ای و رعایت استانداردها در استان آذربایجان غربی تاکید نمودند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

موبایلتو شارژ کن