theme wordpress

آغاز ثبت ملی اطلاعات کمک پرستاران در سامانه صلاحیت شغلی

به گزارش روابط عمومی انجمن کمک پرستاران کشور ، معاون پرستاری وزارت بهداشت از آغاز ثبت ملی اطلاعات گروه پرستاری در سامانه صلاحیت حرفه ای و شغلی خبر داد و گفت: گروه های پرستاری در یک فرصت یک ماهه نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند.

✅ دکتر مریم حضرتی با اعلام این خبر، اظهار داشت: با توجه به مصوبه شورای صدور پروانه صلاحیت حرفه ای و شغلی در جهت جمع آوری اطلاعات دقیق و به روز کادر پرستاری در تمام بخش های کشور، برنامه ثبت ملی اطلاعات پرستاران و گروه های وابسته شامل همکاران #پرستار، #اتاق_عمل، #هوشبری، #فوریتهای_پزشکی، #بهیار، #کمک_پرستار و #کمک_بهیار آغاز شده است.

??وی افزود: در مرحله اول، سه دانشگاه علوم پزشکی #تبریز، #سمنان و #نیشابور به عنوان دانشگاه های منتخب برای اجرای این برنامه اعلام امادگی کرده اند.

??معاون پرستاری افزود: از پرستاران و گروه های وابسته چه افراد شاغل و چه بازنشسته یا بیکار تقاضا میشود در یک فرصت یک ماهه (مهرماه) با مراجعه به سایت مرکز صلاحیت حرفه ای پرستاران به نشانی Rn.behdasht.gov.ir نسبت به ثبت اطلاعات و دریافت کد رهگیری اقدام کنند. این کد در مرحله صدور پروانه صلاحیت حرفه ای مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

??دکتر حضرتی ادامه داد: این اطلاعات در مرحله بعد، توسط بانک های اطلاعاتی موجود در وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاری اعتبارسنجی شده و از اطلاعات جمع بندی شده جهت برنامه ریزی نیروی انسانی استفاده خواهد شد.

??وی از تمام همکاران گروه پرستار در سه دانشگاه تبریز،سمنان و نیشابور خواست تا با مراجعه به سامانه صلاحیت حرفه ای پرستاران نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند. همچنین مدیران پرستاری، گروه پرستاری را برای ثبت اطلاعات ترغیب کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

موبایلتو شارژ کن