theme wordpress

ایجاد شکاف مغرضانه در بین کمک پرستاران کشور باعث تضعیف حرفه کمک پرستاری و آسیب به سلامت جامعه

 با غوغا سالاری و ایجاد نفاق بین کمک پرستاران کشور به هیچ هدفی نخواهیم رسید/ مطالبه گری روش های متفاوتی دارد، اما این که بر تنه کمک پرستاری به دست افراد مطالبه گرنما کوبیده شود، سیاستی نا عادلانه اما به ظاهر"عدالتخواهانه" است!!!

به گزارش روابط عمومی انجمن کمک پرستاران کشور، مسعود کریم خانی قائم مقام این انجمن اظهار داشت: متاسفانه در میان کمک پرستاران کسانی هستند که در ظاهراز جنس همین دوره می باشند اما یا سوراخ دعا را گم کرده اند و یا قطعا دارند تنه کمک پرستاری را مطالبه گرنمایانه، نا عادلانه با تبری از جنس کمک پرستاری قطع می کنند.

وی در ادامه افزود: عده ای دور هم جمع شده اند و با گرفتن وکالت نامه برای یک نفر به نام مطاله گری در حال تخریب کمک پرستاران کشورهستند که این نوع مطالبه گری کاملا مهندسی شده و از پیش تعیین شده است که نه تنها تا به حال دستاوردی نداشته و نخواهد داشت بلکه باعث تفرقه میان کمک پرستاران کشور خواهد شد.

کریم خانی بیان نمود:  مطالبه گرنماهایی که برای کمک پرستاران کشور در حال برداشتن قدم های کج می باشد از یک سو سازمان نظام پرستاری را یکی از عوامل تضعیف کمک پرستاران کشور میدانند و از سوی دیگر در خبری که در یکی از نشریات منتشر می شود ، شاهد آن هستیم که صحبت های آنان کاملا هم سو با صحبت های یکی از مسئولین سازمان نظام پرستاری فعلی میباشد!!!

قائم مقام انجمن کمک پرستاران در ادامه اظهار داشت: روش های زیادی در خصوص مطالبه گری صحیح وجود دارد که این اقدام،  حق هر صنفی است اما این که یکی به نعل کوبیده شود و یکی به میخ آن هم بدون اطلاع به کمک پرستاران کشور، خلاف قانون مطالبه گری میباشد و دقیقا میتوان گفت که افراد به اصطلاح مطالبه گر با تفکراتی عدالتخواهانه با هر دو روی سکه در حال بازی کردن هستند.

وی همچنین بیان نمود: کمک پرستاری کشور آن قدر نا آگاه و بی دانش نمی باشد که نتواند تشخیص بدهد که افرادی در پوست مطالبه گر در بین دانش آموختگان قدم برمیدارند اما با تبری از جنس کمک پرستاری بر بدنه کمک پرستاران کشور در حال کوفتن هستند.

وی ادامه داد: این که شکافی عمیق بین کمک پرستاری یکساله ایجاد کنیم و هیچ اقدام مثبتی هم در دستاورد های خود ثبت نکنیم که نشد مطالبه گری!!!! کمک پرستاران کشور را در خواب فرو نبریم و بگذاریم در “حال” به حرفه خود فکر کنند وتصمیمی درست برای آینده شغلی و حرفه ای خود بگیرند.

کریم خانی گفت:افرادی که به بهانه های متفاوت و مطالبه گر نمایانه در حال فعالیت هستند، به جای نمایش شوهای  بی محتوا، بهتر است گزارش عملکرد خود را به طور شفاف برای کمک پرستاران و مریدان خود منعکس کنند تا تفاوت های فاحش بین مطالبه گرنمایی آنان و اقدامات تاثیرگذار انجمن مشخص شود و یا باز طفره خواهند رفت و با بازی با کلمات مسیر گزارش عملکرد خود را به بیراهه میبرند و بهانه های متفاوتی را برای تشویش اذهان کمک پرستاران عنوان میکنند!!!!به عنوان مثال یکی از گزارشهای عملکرد افراد مذکور و مطالبه گر نما، جذب کمک پرستاران در استان های خود است که هنوز در استان های قم، ایلام، شیراز و … حتی یک کمک پرستار هم جذب و بکارگیری نشده است که باعث تاسف می باشد!!

قائم مقام انجمن کمک پرستاران در پایان بیان نمود: این که از کمک پرستاران وکالت نامه جمع کنیم که مثلا یک روز از دیوان عدالت اداری بر وزارت بهداشت شکایت ببریم که کمک پرستارانی که وکالت داده اند با رای “دیوان” روزی بهیار شوند، اصلا در هیچ قانون، تبصره و ماده ای وجود خارجی نداشته و نخواهد داشت.لذا از کمک پرستاران کشور میخواهیم که کمی هوشیارتر به قوانین و قانون اساسی کشور نگاه کنند و گام های درستی را دراین راستا بردارند و فرق مطالبه گری درست و صحیح را از افرادی که خود را مطالبه گر میدانند اما در کنار مسئولین فعلی سازمان نظام پرستاری مصاحبه میکنند را بشناسند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

موبایلتو شارژ کن