theme wordpress

جلسه شورای مرکزی انجمن کمک پرستاران کشور با محوریت بررسی مسائل و مشکلات روز کمک پرستاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن کمک پرستاران کشور، جلسه شورای مرکزی این انجمن باحضور ریاست، قائم مقام، معاونین، مدیر روابط عمومی و چند تن از رابطین بیمارستان های استان همدان پیرامون مسائل روز کمک پرستاری برگزار شد.

در این جلسه که با حضور چند تن از رابطین انجمن در بیمارستان های استان همدان برگزار شد، هرکدام از رابطین بیمارستان ها ضمن ارائه آماری از تعداد کمک پرستاران شاغل در بیمارستان های خود، به بیان مسائل و مشکلات کمک پرستاران شاغل و پشنهادات و راهکارهایی برای حل این مشکلات پرداختند و خواستار پیگیری هر چه بیشتر هئیت رئیسه این انجمن در خصوص رفع موانع موجود شدند.

در ادامه کریم خانی قائم مقام انجمن کمک پرستاران کشور از برنامه های این انجمن در جهت هویت بخشی هرچه بیشتر به رده کمک پرستاری در سال ۹۹ خبر داد.

احمدی رئیس انجمن کمک پرستاران کشور نیز با اشاره به توانمندی این انجمن در پیگیری مشکلات کمک پرستاران کشور از طریق نهادهای مختلف، آینده روشنی را برای رسته شغلی کمک پرستاری ترسیم کرد.

ابرو، معاون توسعه مدیریت و منابع انجمن کمک پرستاران کشور با اشاره به اهمیت جذب و بکارگیری کمک پرستاران در حوزه مراقبت های اولیه پرستاری بر ضرورت توازن و رعایت نسبت کمک پرستار به پرستار در بیمارستان های کشور تاکید کرد.

عباسی شکیب، معاون حقوقی و پارلمانی انجمن کمک پرستاران کشور با بیان این که هر چه لازم باشد در راستای قانون اساسی کشور برای تحقق مطالبات کمک پرستاران کشور بکار میبریم، بر لزوم مطالبه گری و حق خواهی انجمن نسبت به حقوق کمک پرستاران تاکید کرد.

اسماعیل زاده، معاون فرهنگی انجمن کمک پرستاران کشور با تاکید بر فرهنگ سازی و جا اندازی رده کمک پرستاری یکساله در بین مردم و پرسنل درمانی کشور که توسط برخی افراد در دوره چهارم سازمان نظام پرستاری مورد حمله و تخریب قرار گرفت، پیشنهادی بر ایجاد ساز و کاری نوین در فرهنگ سازی رده کمک پرستاری یکساله کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

موبایلتو شارژ کن